Internet szerokopasmowy


SES Broadband – Internet w każdym miejscu

SES-BS-technical-diagram

Dzięki usłudze SES Broadband, nie musicie już martwić się o dostępność naziemnego łącza internetowego – możecie korzystać z niezawodnego Internetu o dużych prędkościach tam, gdzie tylko się znajdziecie. Sygnał satelitarny dociera wszędzie, niezależnie od przeszkód terenowych.

Nasza usługa, znana dotychczas pod nazwą ASTRA2Connect, nie jest ograniczona wyłącznie do obszarów miejskich – w mgnieniu oka możesz uzyskać do niej dostęp z każdej lokalizacji. Nieważne, czy chcecie korzystać z Internetu szerokopasmowego na górskim szczycie czy w zaciszu swojego domku letniskowego – dzięki nam połączycie się ze światem.

Internet w każdym miejscu

SES Broadband zapewnia niezawodny i szybki Internet niezależnie od infrastruktury naziemnej. Jakość sygnału jest stała zarówno w centrum miasta, jak i na pustyni – co więcej, transmisja satelitarna nie jest zakłócona przeszkodami terenowymi.

Szybki i elastyczny

Łącze SES Broadband jest szybkie, a ponadto – w przeciwieństwie do wielu operatorów naziemnych – cechuje się stałą prędkością transmisji. Oferujemy elastyczne, nieograniczone pakiety, jak również abonamenty w oparciu o ilość przesyłanych danych – aż do 10 Mb/s prędkości pobierania i 364 Kb/s prędkości wysyłania – dzięki czemu możecie wybrać dokładnie taki wariant, jaki najbardziej odpowiada waszym potrzebom.

Telewizja i telefon

SES Broadband zapewnia również dostęp do taniej telefonii internetowej (VoIP), dzięki której możecie w tym samym czasie prowadzić rozmowę telefoniczną i przeglądać Internet.

Możecie jednak także oglądać telewizję, używając do tego celu tej samej anteny satelitarnej, która daje wam dostęp do szybkiego Internetu szerokopasmowego. Wymaga to tylko drobnego dostrojenia i zwykłego dekodera pod waszym telewizorem, a będziecie mogli oglądać setki cyfrowych kanałów telewizyjnych, łącznie z kanałami HD.

Sprzęt i instalacja

ses-equipment-setup

W ramach opłacalnego pakietu otrzymacie cały sprzęt, który jest potrzebny do podłączenia waszego komputera lub sieci do Internetu satelitarnego. Wysokiej jakości sprzęt nie wymaga konserwacji – wystarczy raz go podłączyć i gotowe.

Każdy poradzi sobie z prostą instalacją sprzętu, nie ma również konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania na komputerze. Możecie także poprosić profesjonalnego technika, by dokonał instalacji – wybrany przez was przedstawiciel zainstaluje Internet satelitarny w waszym domu za minimalną opłatą w przeciągu kilku dni od zakupu usługi SES Broadband.

Fair Use Policy

Fair Use Policy, czyli polityka równego dostępu, jest stosowana w przypadkach nadzwyczajnego wykorzystania usługi; prędkość transmisji danych jest tymczasowo ograniczana dla wszystkich użytkowników, aby zapewnić wszystkim równy dostęp do przepustowości transmisji.

Potrzebujecie więcej informacji o usłudze SES Broadband?

Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie: www.ses-broadband.com